Srp / Eng

Krcko Oraščić „Ostvarenje sna“

Ašhen Ataljanc je u decembru prošle godine oko sebe okupila mnogobrojnu ekipu kako iz sveta igre, tako i iz sveta glume i ovaj projekat predstavila u novom, modernom izdanju. Neizostavni deo čitavog projekta bila su deca iz Škole igre, a bilo ih je preko stotinu. Predstava je naišla na veliko oduševljene kod publike raznolikog uzrasta.

 

Mladi glumac Stevan Piale odlično se snašao u ulozi Krcka, Anisja Gavrilović je majstrorski odigrala Klaru, Zoran Cvijanović kao i uvek neponovljiv, deca iz Karate kluba „Diplomatik“ dala su predstavi interesantan ton, a utisak ne bi bio tako čaroban bez Škole igre, čija su se deca pokazala u najboljem svetlu.

 

 

U predstavi su takođe učestvovali i profesionalni ičrači: Una Balaž, Tanja Stanković, Natalija Đikanović, Anđela Atanasković, Andijana Živanov. Lena Stamenković i pesma „Znaj“ publiku je ostavila bez daha.

Krcko Oraščić „ Ostvarenje sna“ ispunio je očekivano.