News

24. 09. 2019.

Evo zašto baš Škola igre Ašhen Ataljanc!!!

„Veliki plesači nisu veliki zbog svoje tehnike, već zbog njihove strasti!“ Maja Ostojin, Katarina Bukarica, Danica Arapović, Marija Milićević, Milica Pisić, Andrijana Belović, Aleksa Jelić i, naravno, Ašhen Ataljanc… Kažu da nema dobrog tima bez saradnje. Rekla bih „ Osam veličanstvenih“!!!

Osnovna baletska škola od prvog do četvrtog razreda, Rekreativni balet za decu od 4 do 14 godina, Savremena igra za decu od 10 do 14 godina, Hip-hop za decu od 10 do 14 godina i Rekreativni  balet za odrasle. Više od stotinu polaznika Škole igre Ašhen Ataljanc pleni osmehom.

Trikoi su u raznim bojama, i svaka grupa nosi različiti, imamo ih svetloroze, ciklama, ljubičaste, lila, plave, bele i u boji patlidžana… „Najbolja remek-dela na početku su bila samo pigmenti na paleti!!!“ Budite živopisni!!!

Plie, adađo, žete, grand batman, šase, vrte tri piruete, prate liniju i kolena su im zategnuta, i tako svakog dana… „Komunikacija bez reči, lagani dodir ramenima, korak napred, raspodela težine, uzajamno razumevanje muzike i kretanje u njenom ritmu.“  Ljubav… Ništa od ovoga ne bi bilo moguće bez ljubavi. Ljubavi profesora prema svom pozivu, kao i ljubavi dece koja daju sve od sebe…

Ako se pitate zašto baš Škola igre Ašhen Ataljanc, a tekst koji ste pročitali vam nije bio dovoljan, pogledajte galeriju i svaka nedoumica će biti otklonjena!

Polako se osvrćemo i shvatamo da se mnoštvo čarobnih stvari desilo, a još sjajnije tek dolaze.

„Postoje prečice do radosti, ples je jedna od njih!!!“

U toku je upis u školsku  2019/2020. godinu.

DOBRO DOŠLI!!!