gif

News

28. 08. 2021.

NOVA SEZONA U ŠKOLI IGRE AŠHEN ATALJANC!

POSTANITE DEO NAJPOZNATIJE BALETSKE ŠKOLE U SRBIJI!

 

Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da 01. septembra otvaramo vrata škole nakon letnjeg raspusta. 

 

Za sve dečake i devojčice uzrasta od 4 do 14 godina nudimo niz rekreativnih programa, kao i osnovnu baletsku školu. Ukoliko želite da vaše dete, osim fizičke aktivnosti koja utiče na pravilan rast, razvija i muzkalnost, socijalizuje se i uči se disciplini, urednosti i lepom ponašanju, Škola igre Ašhen Ataljanc je pravi izbor.

 

Takođe, u našoj školi možete ostvariti svoj san i pridružiti se grupi rekreativnog baleta za odrasle! Ne dajte da vas godine sputaju, jer su samo želja i ljubav preduslov da uživate u magiji čarobnih pokreta.

 

Vidimo se na starom mestu!